En İyi Metal Dedektörleri Yeraltı Görüntüleme Cihazı

DMS ELEKTRONİK ALTIN ​​METAL DEDEKTÖRÜ YERALTI GÖRÜNTÜLEME CİHAZI & DİRENÇ

DMS Electronic Resistivite, yüzey altı ve mühendislik jeolojisi alanı problemi için çok fonksiyonlu Tarama makinesidir. Kentsel alanların toprak durumunu kontrol etmeniz gerektiğinde ve su sızıntı bölgelerini kontrol etmeniz ve toprak dekompresyonunu düşürmeniz gerektiğinde.

Arkeolojik hazineleri gizlice arayan bir maden arayıcı iseniz, bu sizin için doğru cihazdır. DMS cihazı yalnızca iki parça halinde gelir, bir arama çubuğu ve bir cep telefonu. Arama çubuğu, hiç dikkat çekmeyen sıradan bir kişisel çubuk gibi görünüyor.

Bu çubuk sayesinde, yeraltındaki hedeflerin fotoğraflarını çekebilir ve cep telefonunuzla görüntüleri analiz etmek için tasarlanmış programda görüntüleyebilirsiniz, çünkü cihaz bir yeraltına kadar değerli ve arkeolojik hazineleri tespit edebilen yüksek teknolojili bir görüntüleme sistemi ile donatılmıştır. 10 metre derinlikte.

Artık yeni DMS cihazıyla, arama çubuğunu ve bir mobil cihazı kullanarak metalleri keşfedebilir ve altını tespit edebilirsiniz, cihaz küçük boyutu ve gizli kullanılabilirliği ile karakterize edilir, bu da kimse hissetmeden hazineleri keşfetmenize yardımcı olur, sadece her yerde yürüyüp altın bulabileceğiniz bir çubuk ve mobil ve hazineler ve boşluklar doğrudan ve 3 boyutlu görüntüleme sistemi sayesinde cihazın derinliği yerin 10 metreye kadar ulaşıyor.